>September 2017

vr 29 AMEN Cultureel café de Amer

>Oktober 2017

ma 2 OUD ZUILEN Parel van Zuilen vr   6 ST. JOOSLAND De wegwijzer do 12 HELLEVOETSLUIS Theater Twee Hondjes www.theatertweehondjes.nl za 14 TILBURG Theaters Tilburg (schouwburg) www.theaterstilburg.nl (afgelast) vr  20 WAGENINGEN Junushoff www.junushoff.nl za 21 DEN BOSCH Theater aan de Parade www.theateraandeparade.nl vr  27 ZAANDAM Zaantheater www.zaantheater.nl za 28 ENSCHEDE De Kleine Willem www.wilminktheater.nl

>November 2017

vr 3 ROTTERDAM oude Luxor Theater www.luxortheater.nl zo 5 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl vr 10 FRANEKER Theater de Koornbeurs www.theaterdekoornbeurs.nl za 11 AUSTERLITZ Beauforthuis www.beauforthuis.nl vr 17 IJMUIDEN Stadsschouwburg Velsen www.stadsschouwburgvelsen.nl za 18 HOORN Congrescentrum Het Park www.hetpark.nl zo 19 AMSTERDAM De roode bioscoop do 23 BARENDRECHT Theater het Kruispunt www.theaterhetkruispunt.nl vr 24 GOUDA De Goudse Schouwburg www.goudseschouwburg.nl za 25 GOIRLE CC Jan van Besouw www.janvanbesouw.nl wo 29 HOOFDDORP Schouwburg De Meerse www.demeerse.nl

>December 2017

vr 1 KAMPEN Stadsgehoorzaal Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl za 2 SOMEREN Soc.Cult.Centr. De Ruchte www.deruchte.nl do 7 HAARLEM Philharmonie Haarlem www.theater-haarlem.nl zo 10 ALMERE Kunstlinie Almere Flevoland www.schouwburgalmere.nl wo 13 TILBURG Theaters Tilburg (schouwburg) www.theaterstilburg.nl vr 15 VEENDAM Cultuurcentrum van Beresteyn www.vanberesteyn.nl ma18 UTRECHT De Blauwe Zaal www.stadsschouwburg-utrecht.nl wo 20 AMSTERDAM De Meervaart www.meervaart.nl